Oferujemy kompleksowe zakładanie i pielęgnację trawników

Trawnik z siewu

Trawnik z siewu

Zakładamy trawniki z siewu od podstaw, od prac kształtujących i niwelujących teren po sam siew. Z montażem siatki na krety włącznie.
Możliwe jest zamówienie poszczególnej usługi jak glebogryzowanie gleby, niwelacja terenu lub fachowy siew nasion.
Koszt robocizny założenia takiego trawnika waha się w przedziale 6-12zł/m2 netto. Koszt głównie uzależniony jest od ilości prac ziemnych takich jak przywóz/wywóz ziemi.

Trawnik w rolce na paletach

Trawnik z rolki

Zakładamy też trawniki z rolki. Kompleksowo od przygotowania terenu po rozłożenie trawy i pierwsze koszenie. Ten sposób zyskuje coraz większą popularność z uwagi na oszczędność czasu i bardzo szybki efekt. Kompleksowo koszt założenia trawnika z rolki na siatce na krety waha się w przedziale 32zł-40zł netto i głównie uwzględniony jest od powierzchni trawnika. Istnieje możliwość zamówienia samej trawy w rolce.

Pierwsze koszenie trawnika z rolki

Pielęgnacja trawnika

Nie tylko tworzymy trawniki, ale też pielęgnujemy poprzez koszenie, nawożenie, odchwaszczanie. Przeprowadzamy również takie zabiegi jak wertykulacja, aeracja czy piaskowanie. Rozpoznajemy i zwalczamy choroby grzybowe trawy. Usługi pielęgnacji trawnika mogą być stałe cało sezonowe jak i doraźne w razie potrzeby.

%d bloggers like this: