Ogród Flora4you - centrum ogrodnicze
roślinna pasja bez granic...

Ogólne warunki sprzedaży i informacje o naszym sklepie internetowym

1. Zamówienia można składać cały rok, po przez stronę sklepu(koszyk), mailowo oraz telefonicznie.
2. Realizacja zamówień dla roślin wieloletnich będą realizowanie od marca, dla roślin jednorocznych od maja.
3. Każda roślina w opisie ma określony termin wysyłki, dostępności. W przypadku roślin o różnym terminie dostępności, zamówienie będzie realizowane według najpóźniej dostępnej rośliny, chyba że klient wskaże inaczej i poniesie koszty dodatkowych przesyłek kurierskich.
4. Koszty transportu i wysyłki pokrywa kupujący.
5. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu dostępnego TUTAJ.<–kliknij
6. Reklamacje można składać pisemnie tradycyjną pocztą oraz na adres mailowy podany na stronie sklepu oraz w regulaminie sklepu.
7. Kupujący pokrywa koszt odesłania roślin w przypadku odstąpienia od umowy.
8. Z opcji za pobraniem można skorzystać tylko przy zamówieniach do 50zł.
9. Płatności za zamówienia można dokonać przelewem na konto, szybką płatnością lub za pobraniem, oraz gotówką przy opcji odbiór osobisty w naszym centrum ogrodniczym w Krakowie.
10. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za to czy roślina się przyjmie i przezimuje z uwagi na fakt że roślina jest organizmem żywym potrzebujących określonych warunków do wzrostu i rozwoju.
11. Sprzedawca dokłada wszelkich starań aby opisy roślin były prawidłowe, w szczególności wygląd roślin, wymagania roślin oraz informacje o zimowaniu w klimacie Polski.
12. Sprzedawca oświadcza że produkuje rośliny ze zdrowych sadzonek i siewek, posiadające odpowiednie świadectwa kwalifikacyjne jeśli są wymagane.