Koszyk

Jak wysyłamy sadzonki roślin?

Rośliny wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich. Najczęściej jest to DPD, 95% paczek dostarczanych jest na drugi dzień roboczy po nadaniu. Jeśli masz preferencje odnośnie firmy kurierskiej, która zrealizuje Twoje zamówienie, proszę dodać informację w uwagach przy zamawianiu.

Ile trwa czas realizacji zamówienia?

Rośliny w zależności od ilości zamówień pakujemy i nadajemy w ciągu 1-5 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach np. ciągłe opady deszczu, termin ten może ulec wydłużeniu, gdyż nasiąknięte wodą doniczki, sprawiają że karton traci swoją sztywność. Rośliny w dostawie zazwyczaj są krócej niż 48h.

Kiedy można składać zamówienia w sklepie FLORA4YOU?

Zamówienia można składać przez cały rok. Jednak wysyłki robimy od drugiej połowy marca do końca listopada. Wiosenny termin wysyłki może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe. W przypadku roślin wrażliwych na warunki zimowe lub zaczynających wegetacje późno, czekamy aż pokażą pierwsze oznaki wegetacji w nowym sezonie. Istnieje możliwość wysyłki roślin poza powyższymi terminami, po wcześniejszym kontakcie i uzgodnieniu.

Jaki adres podać jako adres dostawy?

Jeśli w godzinach od 8:00 do 18:00 nie ma Państwa w domu, proszę podać adres pod jakim są Państwo dostępni w godzinach doręczeń paczek firm kurierskich.