Wyświetlanie 1–12 z 331 wyników

Produkty w promocyjnych cenach:

Sklep byliny to sprawdzone odmiany, traw ozdobnych i kwiatów do Twojego ogrodu.

Znajdziesz u nas specjalnie dobrane gatunki roślin, wybrane przez doświadczonych ogrodników, nie tylko produkujących sadzonki, ale i tworzących ogrody od wielu lat. Kwiaty ogrodowe stworzone z pasji do natury! W 2019 roku przenieśliśmy produkcję naszych kwiatów wieloletnich i traw ozdobnych do malowniczo położonej części województwa świętokrzyskiego. Od 2022 roku wszystkie zamówienia wysyłkowe realizujemy z siedziby szkółki bylin i traw ozdobnych czyli Prawęcin 3, gmina Kunów. Powiat ostrowiecki. Aktualne stany magazynowe publikujemy w zakładce aktualności-blog. Zachęcamy do odwiedzenia naszej szkółki bylin i traw ozdobnych. Jesteśmy położeni tylko 4km od drogi krajowej nr9.
W sezonie 2022 wprowadziliśmy do oferty nowe nagradzane odmiany kocimiętek, wiele jeżówek i żurawek. Do oferty szkółki trafiły też hortensja bukietowe i hibiskusy bylinowe o ogromnych kwiatach.

Dlaczego warto kupić nasze sadzonki bylin:

  • sklep byliny oferuje rośliny zahartowane już od początku produkcji, nie pędzimy roślin w szklarniach na szybką wiosenną sprzedaż, tylko uprawa polowa, która trwa dłużej, ale za to uzyskane sadzonki nie przechodzą szoku po posadzeniu w ogrodzie.
  • nasze podłoża zawierają nawóz długo działający Osmocote, zdrowy wygląd kwiatów przez cały sezon, stosując nawozy długo działające pomagamy chronić środowisko, przy takich nawozach do gruntu trafia dużo mniej składników nawozowych niż przy standardowych nawozach.
  • nasze podłoża zawierają hydrofil, to unikatowa substancja pomagająca magazynować wodę, nie musimy dodatkowo zabezpieczać roślin na okres wysyłki latem, podłoża wzbogacamy również naturalną glinką, która również może zatrzymywać wodę w podłożu.
  • szybkie i wygodne płatności przez przelewy24, bezpieczna strona z certyfikatem SSL, dane są szyfrowane i nikt ich nie podejrzy
  • tylko u nas! Wysyłamy aktualne zdjęcie sadzonek w zwrotnej wiadomości MMS, aby dostać zdjęcie wyślij nazwę rośliny na nr 604574186
Aktualną ofertę sadzonek kwiatów wieloletnich znajdziesz w zakładce Aktualności. Cyklicznie publikujemy tam stany magazynowe wszystkich dostępnych roślin w naszej szkółce, także tych dostępnych tylko w sprzedaży stacjonarnej.

Byliny to kwiaty wieloletnie, których część nadziemna u większości gatunków zamiera na zimę, aby wiosną ponownie rozpocząć swój wzrost. W opisie roślin znajdziesz informację, które rośliny mają liście trwałe zimą. Zdjęcia w galerii produktu są zdjęciami poglądowymi i przedstawiają rośliny dorosłe. Sadzonki roślin w zależności od pory roku różnią się wyglądem. Stąd zdjęcia oferowanych sadzonek sukcesywnie dodajemy do opisów roślin wraz z zaznaczeniem w jakiej porze roku zostały zrobione. Zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami sprzedaży. Jeśli w sklepie nie znalazłeś poszukiwanej byliny lub trawy ozdobnej, zajrzyj do zakładki aktualności. Cyklicznie publikujemy tam stany magazynowe roślin ozdobnych dostępnych w naszej szkółce roślin ozdobnych w woj. świętokrzyskim.

Boisz się kupić kota w worku? Tylko u nas aktualne zdjęcie kwiatów wieloletnich wysyłamy MMS, aby je zobaczyć wyślij na 604 574 186 nazwy roślin, a my w wiadomości zwrotnej odeślemy aktualne foto!

*kupon 'wiosna10′ można użyć tylko raz na swoje pierwsze zakupy w naszym sklepie